Autorzy DJ Studio

23 grudnia, 2018

Justyna Rośniak

Justyna Rośniak z zawodu księgowa z zamiłowania malarka i debiutująca pisarka. Ma na koncie kilka wystaw swoich obrazów w Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie a przed sobą dalsze plany poetycko-malarskie. Prywatnie – oddana matka, żona i córka czyli twardziel w spódnicy z duszą artysty.

Książki:

Przygody odważnej biedronki (wyd. DJ Studio – sierpień 2018)

Tomasz Matczak

ur. 3.02.1968 r. w Żychlinie woj. mazowieckie. Wykształcenie wyższe teologiczne. Obecnie z żoną Renatą i synem Wojtkiem mieszka w Warszawie. Pracuje jako konsultant telefoniczny w Call Center Poland oraz jako przewodnik po Niewidzialnej Wystawie.
Ukończył Zespół Szkół Zawodowych w Żychlinie z tytułem technika automatyka. Pracę magisterską obronił na Uniwersytecie Stefana kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Jej tematem były motywy biblijne w tekstach muzyka rockowego Tomasza Budzyńskiego. Od 1996 roku jest na inwalidzkiej rencie z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności ze względu na wzrok.
Bardzo lubi pisać. Jest autorem piosene, humorystycznych wierszy oraz prozy. Jego ulubionymi autorami są Stephen King i Terry Pratchett. Słucha różnorodnej muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Faworyzuje raczej mocne rockowe, metalowe i gotyckie brzmienie, choć nie stroni od takich twórców, jak Mike Oldfield czy Dire Straits. Nie rozumie muzyki klasycznej ani opery.

Książki:

Ja, ty i biała laska (wyd. DJ Studio – wrzesień 2018)

Dariusz S. Jasiński

Brak komentarzy