O nas

Wrzesień 1, 2017

DJ Studio powstało z myślą o autorach, którzy piszą jedynie “do szuflady”, lub mają problem z przebiciem się ze swoimi pracami w dużych wydawnictwach, zaś self-publishing w dostępnej formie nadal jest zbyt kosztowny, by wziąć cały ciężar wydania książki w formie papierowej na siebie.

My wierzymy w autorów.

Jeśli sami piszecie – powieści, opowiadania, wiersze itp, pomożemy Wam wydać się po najniższych możliwych kosztach na papierze i elektronicznie. Wydawnictwo powstało tylko dlatego, że wielu autorów albo nie może się przebić u dużych wydawców, albo nie ma dużych pieniędzy na istniejący na rynku self-publishing. Dość powiedzieć, że z korektą, podstawową redakcją, projektem okładki, składem, łamaniem, wydrukiem na papierze, jednym egzemplarzem autorskim, ISBN, egzemplarzami obowiązkowymi do bibliotek,za książkę objętości 40 stron (jak w przypadku Gorącego lata i innych ciepłych opowieści) musielibyście u nas zapłacić ok 240 zł (prosty przelicznik 4 zł za 1000 znaków ze spacjami w przypadku prozy, a poezja to 4-6 zł za stronę w książce im więcej tym taniej)! Poza tym za każdy sprzedany przez wydawnictwo egzemplarz dostaniecie początkowo 40%, a po sprzedaniu ustalonej liczby – 50% ceny sprzedaży. Na razie jesteśmy w jednej księgarni internetowej, ale wkrótce postaramy się to zmienić. Sprawa jest prosta – my poświęcamy czas na przygotowanie książki, wy na jej napisanie – powinniśmy zarobić podobnie… Piszcie do nas – jesteśmy świadomi Waszych potrzeb i problemów. Chcemy Wam pomóc zaistnieć, a zarobimy na tym wspólnie.

Cenę za książkę papierową i e-booka ustalamy razem z autorem.

Oczywiście autor będzie mógł zawsze zamówić książki po preferencyjnej cenie (pomniejszonej o procent zarobku).

Podobnie będzie w przypadku e-booków.

W naszych umowach nigdy nie będzie gwiazdek i fragmentów pisanych małym druczkiem. Nasz wspólny zysk zależeć będzie jedynie od tego, czy spodobacie się czytelnikom i od jakości wspólnej promocji tytułu.

Oczywiście nie musicie się z nami dzielić… Możemy ustalić jedną cenę za wyprodukowanie dla Was książki od redakcji, przez korektę, łamanie, skład i druk. Cena będzie zależna od parametrów. Jednak koszt będzie nawet kilka razy niższy niż w innych wydawnictwach, w których autor pokrywa cały koszt wydawniczy.

Jesteśmy na początku działalności. Nie nastawiamy się na szybki zarobek, a na promocję czytelnictwa i zwiększenie grona pisarzy. Będziemy starali się stale rozwijać naszą ofertę. Planujemy wydawanie antologii, czasopisma literackiego, współpracę z instytucjami i blogerami książkowymi. Wierzymy w nasz pomysł na wydawnictwo i w wasze na ciekawe książki i opowiadania oraz inspirującą poezję.

Czekamy na kontakt: kontakt@djstudio.com.pl

Redakcja Wydawnictwa DJ Studio

Brak komentarzy